MILKE INWESTYCJE zajmuje się produkcją płyt i obiektów wielkoformatowych przygotowywanych na indywidualne zamówienie inwestorów.

Płyty MILKE wykonane są w technologii betonu zbrojonego włóknem szklanym GRC. Do uzyskania prefabrykatów stosujemy dwie metody produkcji: premix lub spray.

Płyty przeznaczone są do stosowania jako niekonstrukcyjne materiały okładzinowe na zewnątrz budynków oraz wewnątrz pomieszczeń.

  • Charakteryzują się między innymi niską absorpcją wody oraz mrozoodpornością, tym samym sprawdzają się w trudnych warunkach atmosferycznych.
  • Posiadają naturalny kolor typowy dla betonu. W zależności od przedstawionego projektu możliwe jest wyprodukowanie płyt barwionych pigmentami, w różnych odcieniach szarości, płyt białych oraz kolorowych.
    Nasze laboratorium specjalnie dla współpracy z biurami architektonicznymi opracowało 461 receptur kolorystycznych.
  • Płyty mogą posiadać wskazaną powierzchnię: naturalną, z typowymi dla betonu porami, gładką, piaskowaną czy odzwierciadlającą strukturę formy.

Zgodnie z wymaganiami danej inwestycji możemy również wykonać obiekty o zadanych parametrach mechanicznych, zgodnych z normami dotyczącymi betonu architektonicznego i specyfikacją międzynarodowego stowarzyszenia producentów GRC. Plastyczność tego materiału pozwala na szerokie spektrum formowania, o różnym stopniu skomplikowania – od wyginania, przez odwzorowywanie. Stosując różne warianty produkcji możliwe jest także nadanie elementom indywidualnych i niepowtarzalnych cech. Niewątpliwą zaletą betonu GRC jest możliwość zastosowania cieńszych i lżejszych rozwiązań, niż oferują to producenci stosujący klasyczne metody.

Nie znaleziono produktów, których szukasz.